Neverwinter2.pl - Neverwinter Nights 2 - Pierwszy Polski Serwis NWN2
Strona Główna Erlathan

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Sprawa 27 " Rebuild Layathan Silverblade "
Autor Wiadomość
Alice 
Lorelei

Wysłany: Nie 11 Cze, 2006 01:56   Sprawa 27 " Rebuild Layathan Silverblade "

Prosilbym o rebuilda Layathana Silverblade'a w zwiazku z tym, ze nie bylem wczesniej poinformowany o istnieniu tutaj Bladesingera... i tez musze zapytac o jedna rzecz - mam w historii uwzglednione, ze jakies tam kawaleczki nauki pobieral Layathan od swego ojca, ale raczej szedl bardziej w strone miecza i sie zbuntowal ojcu czy w takim razie moge po prostu kontynuowac nauki u jakiegos gracza wizarda, aby miec to za soba i dokonczyc nauki nie marnujac na to wielu wielu lat zycia?

Sprawa druga - Bladesinger wymaga minimalnie jednego poziomu czarodzieja i nie chcialbym tego minimum przekraczac, zgodnie z historia postaci, a podobno postacie z 1 levelem jakiejs klasy maja byc usuwane.

Rebuilda chcialbym takiego - zamiast Broni egzotycznej to unik, zamiast zogniskowania broni w katanie, to zogniskowanie w dlugim mieczu.

I chcialbym zeby statsy wygladaly tak:

Siła 16
Zręczność 14
Kondycja 10
Inteligencja 14
Roztropność 10
Charyzma 10 [chyba dobrze wyliczylem punkty, jesli zle to pewnie zamiast jakiejs 10 ma byc 11 ale jak mi ta jedna cyferke zabierzecie to sie nie obraze, bo to bedzie znaczylo, ze przyjeliscie rebuilda, a ja przynajmniej jakas kare za swoj brak doinformowanai dostalem ;p]

przeciw - nie bardzo rozumiem zwrot "nie byłem poiformowany " - nie wiem jak inni DM ale mnie nik nie pytał .

Morrie
Moderator Forum

Postać: Aermalirergana
Druga postać: Ancilla
Wysłany: Nie 11 Cze, 2006 09:38   

Za, pod następującymi warunkami:

-przedstawienia dokładnych zmian we współczynnikach jakie będą miały miejsce - i rozdania dwóch niewykorzystanych wg. mych obliczeń punktów
-przedstawienia dokładnego planowanego technicznego rozwoju postaci - oczywiście po 9 poziomie na skutek zmian fabularnych/interakcji może on ulec pewnym zmianom, ale niewielkim.

Jak dla mnie ta prośba jest jednocześnie głosowaniem za zgodą, o wzięcie konkretnej klasy prestiżowej. Historia postaci przedstawiona przez Pirona na forum jeszcze przed tą prośbą, pasuje do Bladesingera.

Argument o niedoinformowaniu do pewnego stopnia jest trafny - by zadać pytanie trzeba wiedzieć, o co pytać. Proponuję zatem umieścić na forum listę wszystkich klas prestiżowych z PRC, dopuszczonych do gry - w przypadku zmiany nazwy na Erlathanowski odpowiednik z podaniem oryginalnej nazwy.

"Samotnie siedzisz podczas sekretnych badań,
Na spiżowym trójnogu opartych,
Z pustki blade światło płynie ,
Czyniąc możliwymi rzeczy, w które nie wierz bez dowodu"

W moim profilu X-fire - powyżej - możecie obejrzeć wybrane screeny z tworzonych przeze mnie lokacji ruin - chętnie przyjmuję komentarze i uwagi

Odpowiedz do tematu